شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

مجتمع ساحلی نیاوران

مجتمع ساحلی نیاوران

سال احداث: ۱۳۹۱
موقعیت: شهرستان نور، خیابان امام رضا(ع)
به مـساحت  کـلی 19872مترمربع که 15940مترمربع آن به صورت مفیدمـسکونی و3932مـترمربع آن انباری، پارکینگ و زیرزمـین و همچنین 7000مترمربع محوطه سازی در4 بـلوک جـدا ازهـم می‌باشد. هربـلوک مشتمل بر 9 طبقه با سطح اشغال 30% می‌باشد که دو درب ورود و خـروج و اتاق نگهبانی مجزا دارد. دیـوار ورودی و کـناری و پارکینگ دارای طراحی خـاص می‌باشد. فضای زیرزمین دارای دوش‌ها وسرویس عمومی بودههمچنین سالـن اجـتماعـات درکنار ساحل پیش بینی گردیده است. فـضای سـبز شـمـالی وجـنوبی ، فلاوربـاکس و نـمای ساختمان با طراحی خوب ومصالح آن تلفیقی ازکمپوزیت و سنگ اسپانیایی ورنگ پاششی آمریـکائی مـی بـاشد. حــریم 60 مـتر از دریـا رعــایــت گــردیـده و دارای کـد ارتـفاعی از 7 الـی 8 مـتر بـا سـطـح دریـا می‌باشد که دارای دید همزمان کـل واحـدها به دریا ، جـنگل وکـوه می‌باشد. کنترل مدیریت هزینه با توجه به ساخـت و ساز لــوکس در مقیاس انبوه ، سرعت همراه با کیـفیت ، سیـستم مناسب، مستند سـازی دانـش و بـرنـدینگ لحـاظ گـردیـد. هـمچنین تحکیم بستر به لحاظ روانگرائی خاک محل و اسـتفاده از طـراحی سـازه فـولادی مـقاوم، و استفاده از صفحات3D  اختصاصی و مـش گالوانیزه با تـراکم بـالا بـرای دیـوارهای خـارجی به ضـخـامـت 20 سانتی متر و داخـلی 10سانـتی متـرکـه سبـب ایـزولاسیـون صـوتـی حـتـی در فضـاهای داخـلی و میان قاب و شاقولی در اجرای کار گردید. سقف آخر بصورت شیروانی از ورقهای طرح سفال با فوم‌های عـایـق بـرودتـی وحـرارتـی بـر اساس اقـلـیم منـطقـهمی باشد. نـمای ساختـمان تلـفـیـقی از سیـستـمcurtainwall ،شـیشه ، ورق و رنـگEPQ  (فـن آوری نـانو) کـه سبـب عـایـق کـاری  در پوسته خارجی ،جلوگیری از پرت حرارتی وهمچنین در مقابل کج باران ساحلی واترپروف شده است. اسـتفاده از پـنجـره مـدولار بـا تـولـیـد صنـعتی از نـوع UPVCکـمرلـینک آلـمـان کـه شـیـشه هـای آن رفلکس و سیکوریت، ایزولاسیون صوتی که نور مضرّ غرب را هم کنترل می‌کند. اسـتفاده ازپکیچ هــوشـمنـد و رادیـاتـور تـرمـوستـاتـیک بـر اســاس کـیلـوکـالری مـورد نـیـاز و اسـپیـلـت هـای بـرودتـی وحرارتی، سیستم تصفیه فاضلاب با تکنولوژی جدید و جمع آوری آب باران و پسماند سبک و سنگین و آب کـندانس اسـپیلت کـه قابل استفاده درمحوطه فضای سبز هم می‌باشد.همچنین اعلام و اطفاء حریق،ساعقه گیر، برق اضـطراری و سیستم مـدیریت هـوشمند برای بـهینه سازی انـرژی در سیستم بـرقی و مـکانـیکی ، استفـاده از مـتریال و مصالح مدرن و ارائه خدمات پس از فروش بلند مدت می‌باشد . لازم به توضیح اینکه پروژه مذکور در دومین جشنواره برترین‌های صنعت ساختمان از منظر نوآوری و خلق ارزش فن آوریهای نوین وکیفیت اجرا توسط دانشگاه صنعتی شریف در قالب آپارتمان سازی رتبه برترکشور در مهرماه 1390 مقام برتر را کسب نموده است .
 
مشخصات بلوک A
 بلوک  Aبمساحت 4054متر مربع در نه طبقه که طبقه اول تا هشتم هر طبقه 3 واحدی که در سمت شمالآن یک واحد به مساحت 225متر مربع ودر سمت جنوب بصورت دوواحدی که هـریک بـه مسـاحت 100 و 104 مـتر مـربع مـی باشد همچنین در طـبقه نهم دارای دو واحد دوبلکس می‌باشد که واحد شمالی به مساحت 346 متر مربع و جنوبی آن به مساحت 276 متر مـربع است. که دارای تحکیم بستر به لحاظ مقابله با روانگـرائی خـاک محـل و فـنداسیون رادیـه اسکلت فلزی با رنگ زین کرومات و سندپلاست و دیوارهای‌تری دی پنل، سقف تیرچه کرومیت وسقف آخربصورت شیروانی و مصالح سـاخـتمانی براسـاس فـن آوری نویـن و بهـینه سـازی مصـرف انـرژی می‌بـاشد. نـمای بـیرونی و داخـلی ساختمان روپاد از نوع پاششی و غـلطکی (ئی پی کـو آمریکائی) ، کـف سـالـن و اتـاقـها پارکت  SOLOWOODآلمان وهمچنین دارای یک خـط آسـانـسور اتـومـاتیک 13 نـفره ایتالیایی با سیستم 3VFو LCD، ژنراتور برق اضطراری، اطفاء و اعلام حریق، سیستم صاعقه گیر، آنتن مرکزی ،درب ورودی الکترونیکی ، دوربین مداربسته هوشمند می‌باشد.
هر واحد آپارتمان 100،104متری آن دوخوابه و 346 ، 276 متری آن سه خوابه دوبلکس؛ شامل اتاق خواب مستر، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، هـال و پذیرائی و تـراس، آشپزخـانه اپن، شیشـه دوجداره پنجـره یـو پـی وی سی کـمرینگ آلمـان، درب ورودی ضـد سـرقت، درب و دسـتگیـره داخـلی ، کـاشـی و سـرامـیـک اسـپـانـیایـی و چـینی شـیرآلات شـودرآلـمان، هـود و گاز آشپزخانه، سینک ظرفشوئی و جا مایع گرونی ایتالیا کلید و پریز برق لگراند فـرانسه طرح تیتانیوم ، آینه ،کابین روشویی توتی ایتالیا ، لـوسترکریستال و دیواری‌های برقی داخل و خارج مجتمع ، جالباسی ، جا رختخوابی و کابینت آشپزخانه  MDFو سوپر از نوع اسپانیائی می‌باشد.  برای هر واحد سـیستم مـاهـواره ای و ایـنترنـتی ، پکیج ، تـلفن ، برق تک فاز و سه فـاز ، پارکـینگ مسقـف و رو بـاز ، همچنیـن گـاز، آب و بـرق سـه فازمشتـرک ، سـیستم حرارتی شـوفاژ با رادیاتور صادراتی ترموستاتیک و کولر اسپلیت برودتی و حرارتی ، تابلوهای اصلی برق و پمپ‌های آب و سیستم تصفیه فاضلاب با فن آوری آلمان لحاظ گردیده است.

مشخصات بلوک B
بلوک Bبمساحت 3818متر مربع در نه طبقه که طبقه اول تا هشتم هر طبقه 4واحد که در سمت شمال و جنوب آن دو واحدی و مساحت هر یک از واحدها100 و 104 متر مربع می‌باشد و در طبقه نهم آن بصورت دو واحدی دوبلکس که واحد شمالی و جنوبی آن هر یک  به مساحت 277متر مربع است. دارای تحکیم بستر به لحاظ مقابله با روانگرائی خـاک مـحل و فونداسیون رادیه، اسکلت فلزی با رنگ زین کرومات و سند پلاست و دیوارهای‌تری دی پنل، سقف تیرچه کرومیت و سقف آخر بصورت شیروانی و مـصالح ساختـمانی بر اساس فن آوری نوین و بهینه سازی مصرف انرژی می‌باشد . نمای بـیرونی و داخلی ساختمان روپاد از نوع پاششی غـلطکی (ئی پی کو آمریکائی)، کـف سالـن و اتاقـها پارکت SOLOWOODآلمان و دارای یک خـط آسـانـسور اتـومـاتـیک 13نفـره ایـتالـیایی بـا سـیـستم  3VFوLCD، ژنـراتـور بـرق اضـطـراری، اطـفـاء و اعـلام حـریـق ، سـیستـم  صـاعـقه گـیر، آنتـن مـرکـزی،درب ورودی الکترونیکی ، دوربین مدار بسته هوشمند می‌باشد.
هر واحد آپارتمان 100 و 104 متری آن دو خوابه  و 277 متری آن سه خوابه دوبلکس که شامل اتاق خواب مستر، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی ، هال و پذیرائی و تراس ،آشپزخانه اپن و شیشه دو جداره سـکوریت و رفـلکس بلـژیکی ، پنجره یـو پی وی سـی کـمریـنگ آلـمـان،درب ورودی ضـد سرقـت، درب و دسـتگیره داخـلی، کـاشـی و سـرامیک اسپانیایی و چینی شیر آلات شودر آلمان، هود و گاز آشپزخانه سینک ظرفشوئی و جا مـایع گـرونی ایتـالیا کـلید و پـریز بـرق لگراند فرانسه طرح تیتانیوم ،آینه و کابین روشـویـی تـوتی ایتالیا ، لوسترکریستال و دیواری‌های برقی داخـل و خـارج مـجتمع، جا لـباسی، جـا رختخوابی و کابینت آشپزخانه MDF  و سوپر از نـوع اسپانـیائـی می‌باشد. بـرای هر واحـد سیستم ماهواره ای واینترنتی ، پکیج ، تلفن، برق تکفاز و سه فاز، پارکینگ مـسقف و رو بـاز همچنین گاز، آب و برق سه فاز مشترک ، سیستم حرارتی شوفاژ با رادیاتور صادراتی ترموستاتیک و کولر اسپلیت برودتی و حرارتی ، تابلوهای اصلی برق و پمپ‌های آب و سیستم تصفیه فاضلاب با فن آوری آلمان لحاظ گردید.
 
مشخصات بلوک C
بلوک  Cبمساحت 3818مترمربع درنه طبقه، طبقه اول تا هشتم هرطبقه 4 واحد که در سمت شمال وجنوب آن دوواحدی ومساحت هریک ازواحدها 100و 104 مـتر مربع مـی باشد که در طبقه نـهـم آن بـصـورت دو واحـدی دوبـلـکس است. واحـد شــمـالـی و جـنـوبـی آن هـر یک بـه مـساحت 277 مترمربع می‌باشد. دارای تحکیم بستر به لحاظ مقابله با روانگـرائی خـاک محل و فنداسیون رادیه، اسکلت فلزی با رنگ زین کرومات و سند پلاست و دیوارهای‌تری دی پنل، سقف تیرچه کرومیت و سقف آخر بصورت شیروانی و مصالح سـاخـتمانی بـر اسـاس فـن آوری نوین و بهینه سـازی مـصـرف انـرژی می‌بـاشـد کـه نـمای بیـرونی و داخـلی ساختمان روپـاد از نوع پـاشـشی و غـلطکی(ئی پی کو آمریکائی)، کف سالن و اتاقها پارکت  SOLOWOODآلمان می‌باشد. دارای یک خط آسانسور اتوماتیک 13نفره ایتالیایی با سیستم  3VFو LCD، ژنراتور برق اضطراری ، اطفاء و اعلام حریق ، سیستم صاعقه گیر، آنتن مرکزی ،درب ورودی الکترونیکی ، دوربین مدار بسته هوشمند است.
هر واحد آپارتمان 100 و 104 متری آن دو خوابه و 277 متری آن سه خوابه دوبلکس که شامل اتاق خواب مستر، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، هال و پذیرائی و تراس ، آشـپزخانه اپن و شیشه دوجداره سـکوریـت و رفـلکس بلـژیـکی، پـنجره یـو پی وی سـی کـمریـنگ آلمان، درب ورودی ضد سرقت، درب و دستگیره داخلی، کـاشی و سرامـیک اسپـانیـایـی و چـینی شـیر آلات شودر آلمان، هود و گاز آشپـزخانه سیـنک ظـرفـشوئی و جا مـایـع گرونی ایتالیا، کلید و پریز برق لگراند فرانسه طرح تیتانیوم ، آینه وکابین روشویی تـوتی ایتالیا ، لوستر کریستال ودیواری‌های برقی داخل و خارج مجتمع ، جا لباسی وجا رختخوابی و کـابینت آشپزخـانه MDFو سوپـر از نـوع اسپـانیائی می‌باشد. برای هـر واحـد سیستم مـاهـواره ای وایـنترنتی ،پکـیـج،تـلفـن، بـرق تکـ فـاز و سـه فـاز، پـارکـینگ مـسقـف و رو بـاز هـمچنـین گـاز، آب و بـرق سـه فاز مشترک، سیستم حرارتی شوفـاژ با رادیـاتـور صـادراتی ترموستاتیک و کـولر اسپلیت برودتـی و حرارتی، تابلوهای اصلی بـرق و پـمپ‌های آب و سـیستم تـصفیه فـاضلاب با فـن آوری آلـمان لحاظ گردید.
 
مشخصات بلوکD
بلوک Dبمساحت 4250 متر مربع در نه طبقه که طبقه اول تا هشتم هرطبقه 4 واحد که در سمت شمال وجنوب آن دو واحدی و مساحت هر یک از واحدها104 و 124 مترمربع می‌باشد کـه در طبقه نـهم آن بصورت دو واحدی دوبلکس که واحد شمالی و جنوبی آن هر یک بمساحت 276 ، 326 مترمربع است. دارای تحکیم بستر به لحاظ مقابله با روانگرائی خاک محل و فنداسیون رادیه ، اسکلت فلزی با رنگ زین کرومات و سند پلاسـت  و دیوارهای‌تری دی پنل ، سقف تیرچه کرومیت و سقف آخر بصورت شیروانی و مصالح ساختمانی براساس فن آوری نوین و بهینه سازی مصرف انرژی می‌باشد که نمای بیرونی و داخلی ساختمان روپـاد از نوع پاششی وغلطکی (ئی پی کو آمریکائی)،کف سالن واتاقها پارکت SOLOWOODآلمان و دارای یک خط آسانسور اتوماتیک 13 نفره ایتالیایی با سیستم  3VFو LCD، ژنراتور برق اضطراری، اطفاء و اعلام حریق ، سیستم صاعقه گیر، آنتن مرکزی ، درب ورودی الکترونیکی ، دوربین مدار بسته هوشمند.
هر واحد آپارتمان104متری آن دو خوابه و واحدهای 124 ، 276 و 326 متری آن سه خوابه دوبلکس می‌باشد که شامل اتاق خواب مستر ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی ، هال و پذیرائی و تراس ،آشپزخانه اپن و شیشه دوجداره سکوریت و رفلکس بلژیکی ، پنجره یو پی وی سی کمرینگ آلـمان ، درب ورودی ضد سرقـت، درب و دستگیره داخـلی، کاشی و سرامیک اسپانیایی و چینی شیر آلات شودرآلمان ، هود و گازآشپزخانه ، سینک ظرفشوئی و جا مایع گرونی ایتالیا، کلید و پریز برق لگراند فرانسه طرح تیتانیوم، آینه و کابین روشویی توتی ایتالیا ، لوسترکریستال و دیواری‌های برقی داخل و خارج مجتمع، جا لباسی و جا رختخوابی و کابینت آشپزخانه MDF  و سوپر از نوع اسپانیائی می‌باشد. برای هر واحد سیستم ماهواره ای واینترنتی ، پکیج، تلفن، برق تک فاز و سه فاز، پارکینگ مسقف و رو باز همچنین گاز ، آب و برق سه فاز مشترک ، سیستم حرارتی شوفاژ با رادیاتور صادراتی ترموستاتیک و کولر اسپلیت برودتی و حرارتی ، تابلوهای اصلی برق و پمپ‌های آب و سیستم تصفیه فاضلاب با فن آوری آلمان لحاظ گردید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت انبوه سازی مسکن و ساختمان صالحی می باشد. ۱۴۰۲ - ۱۳۹۱©
طراحی، توسعه و اجرا : شرکت پایا وب شمال
طراح و گرافیست: سعید نبی زاده
By Saber Fatholahiemail: saber.fathollahi@gmail.com Find us on Google+ Find us on Google+